Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Tvorba webových stránek

Vytváříme praktické a dobře nalezitelné webové stránky. Akcentujeme graficky přívětivé, ale obecně jednoduché webové stránky, které mají dobrou optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Jestliže chcete něco nabízet nebo prodávat, pak jedině takové stránky mají pro vaše potenciální návštěvníky smysl. Stránky s drahou a náročnou grafikou, které je obtížné najít, neplní svůj účel. Proto také weby s přemrštěnými grafickými nároky nevytváříme.

Smysl mají webovky, které vydělávají

Pokud mají být webové stránky smysluplné, musí být přehledné, snadno vyhledatelné a nabídka webu musí být jasná. Takové webové stránky jsou těžištěm naší tvorby webových prezentací. Pro vytvoření vaší webové stránky vám nabízíme následující řešení:

Nevytváříme webové prezentace pro vlastní grafické uspokojení. Vytváříme webové stránky pro naše klienty, kterým chceme předat užitečný komunikační nástroj. Naším cílem je, aby stránky našich klientů generovaly zisk. Většinu nákladů proto směřujeme do obsahu, nikoli do grafiky. Ale nebojte se. I jednoduché webové stránky mohou být esteticky přívětivé.

Přestavba starších webových stránek

Máte webové stránky, ale nejste s nimi spokojeni? Rádi vám kteroukoli z výše uvedených služeb poskytneme v potřebném individuálním rozsahu. Nejčastějším nedostatkem mnoha webových stránek je špatná optimalizace, chybějící bibliografické údaje a celkově nedostatečná propagace. Většina webovek má také špatně promyšlenou strategii komunikace a nedostatečné texty (málo originální, málo čtivé nebo žádné). Změníme to.

Investujte do obsahu a dobré optimalizace.
Naše weby klientům vydělávají.

Související služby

›› Publikační služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura

›› Digitální malonákladový tisk


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


ÚvodPublikování › Tvorba webových stránek