Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Literární agentura – Servis pro autory

Jste specialista v nějakém vzdělávacím oboru, učitel, badatel, myslitel? Máte co říci? Máte výuková skripta, zajímavý vzdělávací materiál nebo dosud nevydaný rukopis vzpomínek svých předků?

Tohle je naše výzva směrem k vám: Zajímají nás nové, užitečné, edukativní, odborné, vzdělávací a populárně-naučné texty. Hledáme také talentované dokumentaristy, inspirátory a redakční tvůrce.

V naší literární agentuře vám nabízíme:

Naše literární agentura slouží k tomu, aby pomohla ke zrodu nových zajímavých vzdlěávacích a populárně-naučných publikací.

Využíváme vlastní nakladatelství NZB

Pokud máte zajímavý vlastní rukopis nebo rukopis zděděný, nabídněte nám ho k publikování. V případě, že nás zaujme, rádi se budeme podílet na jeho elektronickém nebo tištěném zveřejnění. V takovém případě jsme připraveni nést veškeré výrobní náklady a fungovat vůči vám jako nakladatelství.

Vzpomínky vašich předků

V některých rodinách jsou uchovávány zajímavé osobní vzpomínky, memoáry, deníky či teze, které v určité etapě svého života sepisoval někdo z vašich předků. Takové zápisky jsou často jedinečným dobovým dokumentem. Některé takové písemnosti mohou mít dokonce velkou hodnotu ve vzdělávání dalších generací.

Podíleli jsme se už za digitalizaci a publikaci celé řady rodinných písemností a rádi budeme věnovat čas i vaší rodinné pozůstalosti.

Profesionální redakční služby

Vašim textům zajistíme redakční úpravu, jazykové korektury, kvalitní digitální tisk, propagaci, distribuci i prodej vámi svěřeného literárního díla.

Pokud bude váš text zajímavý, můžete se jako autoři nebo dědicové těšit na zajímavou finanční odměnu. Služby našá literární agentury jsou vám k dispozici. Kontaktujte nás pro další informace.

Související služby

›› Publikační služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura

›› Digitální malonákladový tisk


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


ÚvodPublikování › Literární agentura