Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Popularizace, propagace a zviditelnění

Máte určitou myšlenku, názor, zboží nebo službu, která je tak úžasná, že by o ní mělo vědět více lidí? Pak to, co potřebujete, je promyšlená popularizace a propagace. Nabízíme vám, že vaše vize, služby nebo produkty profesionálně zviditelníme.

Každá inovace potřebuje svého bubeníka

Bez lidí, kteří geniální myšlenky a inovace propagují, bychom se o většině podstatných věcí dozvěděli teprve s velkým časovým odstupem. Proč? Vynálezci, tvůrci, inovátoři ani filozofové většinou nemívají dostatek času, zájmu, trpělivosti ani schopností se zdržovat propagací svých myšlenek.

Inovátoři někdy dokonce tak nějak automaticky očekávají, že o jejich myšlenky bude mít veřejnost automaticky zájem. Bez jakékoli propagace. Většinou tomu tak ale bylo jen zcela výjimečně. Dvojnásob komplikované je to v dnešní době, kdy jsme informacemi přehlceni. Přijdete s něčím novým a prakticky nikdo si toho nevšimne…

Pokud přicházíte s nějakou novinkou na trh, potřebujete někoho, kdo na vás bude systematicky upozorňovat. Potřebujete někoho, kdo vaše myšlenky a nápady veřejnosti vysvětlí. Někoho, kdo je bude neúnavně propagovat, šířit, zviditelňovat. V určité nadsázce řečeno potřebujete jakéhosi bubeníka, který postupně projde každou vesnicí a vybubnuje veškerému obyvatelstvu vaše důležité sdělení. Rádi se této propagační práce ujmeme.

Moderní popularizace a propagace

Moderní propagace je cílená činnost, díky které je určitá informace uváděna ve všeobecnou známost. K šíření zprávy jsou využívány různé mechanismy a technologie. Například:

Propagace není propaganda! Popularizace a propagace nemusí obtěžovat, není dryáčnická, má vkus a přívětivost. Rádi ke zviditelnění a popularizaci vašeho projektu pomůžeme i vám.

Související služby

›› Jak vytvořit marketingový plán

›› Účinný internetový marketing

›› Copywriter a reklamní text

›› Marketing research

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Linkbuilding a zpětné odkazy


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ukázky účinné propagace


Úvod › Propagace a komunikace