Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Digitální malonákladový tisk

K čemu je digitální malonákladový tisk publikací užitečný? Ušetříte! Získáte tiskoviny v dostatečné kvalitě za dostupnou cenu. Nemusíte tisknout nadměrné náklady, jejichž prodejnost je nejistá. – Česky mluví jen kolem 10 milionů lidí a většina z nich knihy vůbec nečte. Přesto v tak malém národě každý den vychází průměrně okolo čtyřicet knih i více. Jen si to představte: Okolo 40 různých knih každý den! Ročně to pak dělá okolo 17.000 různých knižních titulů.

V čem je digitální tisk výhodný

Prodat 500 nebo 1.000 kusů nějaké knihy dnes vůbec není samozřejmostí. Trh je přesycen, většina lidí knihy nečte a ani nekupuje. Malonákladový tisk nám však umožňuje vytisknout jen malé množství knih, v takovém počtu, jaký je pro vaši čtenářskou obec skutečně potřeba. S využitím digitálního malonákladového tisku lze efektivněji kontrolovat náklady.

Našim klientům zajišťujeme maloobjemový digitální tisk ve vysoké výstupní kvalitě, která je srovnatelná s klasickým ofsetovým tiskem. Moderní digitální technologie umožňuje oboustranně tisknout na miniaturní i velké formáty a na papíry nejrůznější gramáže. Tisknout lze černobíle, barevně i kombinovaně a pokaždé v malém objemu několika málo výtisků.

Malonákladový tisk je vhodný pro tisk knih, skript a různých brožur v nákladu od 10 do 500 výtisků. Mezi vhodné zakázky také patří digitální tisk výročních zpráv, letáků, firemních prezentací apod. Pro všechny námi realizované nakladatelské práce nabízíme rovněž knihařské zpracování (ořezy, vazby pevné, polotuhébrožované, laminování, případně i zlacení).

V případě zájmu vám rádi zajistíme i veškeré související předtiskové redakční a nakladatelské služby. Mezi ně patří v prvé řadě redigování tiskovin, korektura češtiny, sazba textu, návrh obálky a další související.


Tiskněte s námi levně a kvalitně.
Tiskněte u nás digitálně.

Související služby

›› Publikační služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura

›› Digitální malonákladový tisk


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


ÚvodPublikování › Malonákladový tisk