Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Máte zajímavý rukopis vzpomínek nebo výuková skripta? Napsali jste vlastní knihu a nejde o beletrii? Rádi byste svůj text vydali tiskem? Pak můžete využít náš redakční servis. Nabízíme vám profesionální redakční služby, které jsou k realizaci profesionální reprezentativní knižní publikace nezbytné. Nabízíme vám náš profesionální nakladatelský servis. – Redigování, korekturu češtiny, kvalitní digitální malonákladový tisk a vše související.

Pomůžeme vám vydat váš rukopis

Chcete vydat svou knihu nebo brožuru? Dnes už není problém v úředních povoleních. Nepotřebujete živnostenské oprávnění pro nakladatelské činnosti (tj. vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce) ani tiskařskou koncesi. U nezkušených autorů a samonakladatelů bývá probléme dostatečná technická i estetická kvalita vzniklé publikace.

Využijte náš nakladatelský servis. Nemusíte složitě shánět jazykové korektury ani kvalitní tiskárnu. K dispozici jsou vám naše redakční služby a letité redakční zkušenosti. Vše potřebné zajistíme za vás. Výsledná publikace bude reprezentativní a profesionální.

Nabízíme vám nízkonákladový digitální tisk a v případě zájmu i kompletní literární zastoupení. Je vám k dispozici naše literární agentura, která zajistí všechny administrativní nezbytnosti.

Spolupráce s nakladatelstvím NZB

Rešeršní a ghostwritingová agentura abcRedakce.cz používá pro tisk knižních publikací vlastní nakladatelství NZB, které doposud vydalo celou řadu zajímavých knih, ale i různé drobné publikace. Nakladatelství se zaměřuje především na vzdělávací a praktické publikace. Jestliže máte zajímavý vlastní text nebo text z dědictví po předcích, nabídněte nám ho k publikování. Pokud se dohodneme na jeho zpracování, zajistíme:

Máte zajímavý text? Je škoda, aby ležel ladem.
Nechte ho, ať vypráví svůj příběh.

Související služby

›› Publikační služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura

›› Digitální malonákladový tisk


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


Nakladatelský servis pro autory

ÚvodPublikování › Servis pro autory