Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Tvorba textů a psaní na objednávku

K napsání běžného informativního textu postačí obecné školní znalosti. Pokud ale potřebujete dynamický čtivý text, který má mít edukativní, motivační nebo propagační charakter, přijde vám vhod pomoc redakčních profesionálů.

Ghostwriting – Textař zůstává ve stínu

Jsme nejstarší česká ghostwritingová agentura, která nabízí pomoc při psaní vzdělávacích a propagačních textů. Pomáháme s psaním a vytváříme obsah pro knihy, časopisy, webové stránky a jiné projekty. Ghostwriter naší agentury je vám k dispozici, pakliže na vytvoření souvislého textu nemáte čas, dostatek podkladů nebo patřičné dovednosti. Naše ghostwritingové služby nalézají nejčastěji uplatnění při psaní memoárů, firemních příruček nebo při úpravě nesrozumitelných úředních textů.

Copywriting – Texty, které zákazníky podněcují k nákupu

Marketingové texty jsou mezi dokumenty psanými na objednávku speciální parketou. Jejich účelem je motivovat čtenáře k činnosti, zákazníka k nákupu. Jen si ho zkuste představit, jak doma sedí s vaším dopisem, katalogem anebo roluje vašimi webovými stránkami. Váš text by ho měl přimět k akci: Aby zvedl telefon a zavolal vám nebo aby poslal on-line objednávku. K vytvoření takového textu školní gramotnost nestačí. Copywriter musí brát v úvahu psychologii, empatii a musí mít patřičné marketingové zkušenosti.

Website content writer – webwriting

Web copywriting je přirozenou specializací v online světě 21. století. Copywriter v takovém případě píše přímo pro webové stránky. Bere při tom v úvahu specifické návyky uživatelů, kteří text konzumují na počítači, v mobilu nebo v tabletu. Copywritingový text pro online produkci musí být navíc čtivý nejen pro spotřebitele, ale i pro internetové vyhledávače. S tím vším se musí zkušený webwriter vypořádat.

Copy editing – Editace a redigování písemností

Pod pojmem redigování nebo copy editing se rozumí prakticky jakákoli větší úprava již vytvořeného textu. Není to drobná jazyková korektura, ale rozsáhlejší úprava textu, který nesplňuje potřebné parametry – věcné nebo jazykové. Pokud máte nějaký text, s jehož zněním nebo stylistikou nejste spokojeni, rádi se jeho úprav ujmeme.

Související služby

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Vytvoření názvu firmy

›› Vytvořit slogan

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty


Úvod › Psaní textů na objednávku