Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Analytické dokumenty a rozhodování

Informace se valí ze všech stran. Mít ale v ruce údaje správné, hodnověrné a dobře setříděné bývá zásadní problém. Pomohou vám naše strategické dokumenty. Jsou určeny k ujasnění konkrétní záležitosti, k účinné rozvaze, k plánování a řešení problémů.

Každý námi vytvořený analytický dokument má svá specifika a respektuje vaše individuální potřeby. Ctíme cílovou skupinu i účel každého takového dokumentu. Díky tomu jsou naše analýzy a návrhy možných řešení maximálně efektivní. Jaké strategické dokumenty připravujeme nejčastěji a rádi je vytvoříme i pro vás?

White paper – Bílá kniha

Tzv. bílá kniha neboli white paper je ideální dokument pro situace, kdy zákazníkům nebo partnerům potřebujete objasnit přínos určité technologie, produktů, služby nebo metodiky. – Chcete poukázat na řešení nějakého problému? Máte k dispozici výsledky určitého výzkumu nebo pozorování? Setřídíme vaše data tak, aby vyprávěla jasný příběh. Výsledný výkladový dokument může mít charakter analýzy, brožury, spotřebitelského návodu nebo databáze. Publikací v podobě bílé knihy váš produkt či služba získají patřičný marketingový efekt, protože více zaujmou.

Business plan – Podnikatelský plán

Před zahájením podnikání, stojí za to si analyzovat situaci na trhu a své vlastní možnosti. Zjistit si konkurenci (je velká, silná, bohatá atd.), bariéry vašeho vstupu na trh (vysoké, nízké, apod.), úroveň vaší technologické inovace (velice nízká, vysoká či jiná), kvalitu vašeho managementu (dostatečný, téměř neexistující, …), dynamiku a velikost trhu, škálovatelnost vašeho projektu a možnosti exportu. Je nezbytné si sestavit pečlivou SWOT analýzu a propočítat návratnost investic. To vše vám pomůžeme sestavit do přehledného podnikatelského plánu. S jeho obsahem i strukturou vám rádi pomůžeme, abyste se za něj nemuseli stydět.

Marketingový plán

Máte určitý finanční obnos, který hodláte investovat do reklamy a marketingu. Kam konkrétně ale investujete? Jaká reklamní média budou nejúčinnější? Venkovní outdoorová reklama nebo rovnou velkoplošný billboard? Nebo se vyplatí inzerovat v tištěných médiích? A co internet? A co přesně by mělo v inzerátu zaznít? Na všechny tyto a další otázky najdete odpověď prostřednictvím marketingového plánu. Rádi vám ho pomůžeme sestavit.

Vítězí ten, jehož data vyprávějí souvislý příběh.

Související služby

›› Poradenství, konzultace a koučování

›› Dokumenty pro strategické rozhodování

›› Podnikatelský plán na klíč

›› Efektivní školení a školicí programy


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Konzultace a poradenství v referencích


ÚvodPoradenství › Strategické rozhodování