Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Rešerše na klíč usnadní hledání informací

Rešerše vypracovaná naší kanceláří na vaši konkrétní objednávku, je efektivní cestou k vyhledání a nalezení informací, které sháníte. Ať pátráte po čemkoli, naše rešeršní služby vám vaše hledání usnadní.

Brouzdat mezi informacemi umí každý. Ovšem efektivně a cíleně něco hledat, stejně jako vědět kde přesně pátrat a jaké nástroje použít, to jsou poznatky profesionálů. Naši zkušení rešeršéři jsou vám k službám.

Rešerše usnadní orientaci v záplavě dat

Možná na důsledné prohledávání relevantních zdrojů nemáte dostatečný čas… Možná nevíte, kde přesně hledat… Má to být rešerše v knihách? Ale v kterých? Nebo by byla vhodná archivní rešerše? Ovšem v jaké instituci a v kterém archivním fondu? Nebo by bylo lepší k rešeršování použít nějakou on-line databázi? Ale která je pro váš účel ta nejvhodnější? A těch možností, jak se dá vyhledávat… A co když je výsledků nakonec hrozně málo, nebo naopak příliš mnoho? A kde vzít čas všechny nalezené informace kvalitně zpracovat? Všechny tyto úkoly rádi zastaneme za vás.

Henry Kissinger kdysi trefně napsal: „Jsme zahlcováni informacemi! Problémem není nedostatek informací, ale nedostatečná schopnost všechny údaje setřídit a zpracovávat. Přesto, že jsou důležité informace většinou dostupné, k řadě lidí se vůbec nedostanou. Jiní je v záplavě dalších informací nenajdou a mnohdy ani nemají chuť něco hledat.“

Komu jsou naše rešeršní služby určeny

Žádost o rešerši je u nás záležitostí několika minut. Pro privátní osoby nejčastěji vyhledáváme údaje o jejich předcích nebo o historii jejich nemovitosti. Předmětem výzkumu je většinou genealogický rodokmen nebo ještě častěji pátrání po konkrétní činnosti konkrtních osob. Často proto nahlížíme do archivů Státní bezpečnosti a Gestapa, také ale do matrik, soudních protokolů nebo dobových novin. Výzkum tohoto druhu často zajišťujeme také pro novináře, vědecké pracovníky, studenty a rádi pomáháme také bádajícím důchodcům.

Pro podnikatele vyhledáváme informace o obchodní konkurenci, informace o firmách a osobách. Někdy se zjišťuje konkrétní bonita firem a insolventnost, jindy obecné informace ekonomické a hospodářské povahy (například stav zákonodárství v určitém oboru, ale také evidované patenty, ochranné známky, užitné vzory apod. Často se v nějakém smyslu jedná o Business Research příp. Marketing Research, podle toho, co je obsahem a smyslem vyhledávání.

Šetřete svůj čas a nervy. Svěřte své pátrání nám.
Pokud víte, co hledáte, pokusíme se to najít za vás!

Související služby

›› Obchodní rešerše – Business Research

›› Marketing research – Průzkum trhu

›› Rešeršní výzkum v archivu

›› Zpracování rodokmenu

›› Monitoring tisku

›› Kde využijete rešerše na objednávku (na klíč)…


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Ukázky zajímavých rešeršních projektů, které jsme realizovali


Úvod › Rešerše