Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Efektivní školení a školicí programy

Zajišťujeme školení, instruktáže, workshopy a individuální koučování. Obsah a formu školení nebo konzultačních setkání podle potřeby přizpůsobíme vašim požadavkům. Mezi primární oblasti, kterým se věnujeme, patří efektivní práce s informacemi, moderní podnikání a lidské vztahy. Vedle individuálních konzultací nebo dlouhodobého koučování vám můžeme nabídnout několik stálých témat, která máme zpracována ve formě přednášek i pracovních setkání.

Jak efektivně pracovat s informacemi v 21. století

Kurz se zaměřuje na efektivní využívání informací z internetu, časopisů a knih, jimiž jsme každodenně obklopováni. Seznamuje účastníky s tím, jak informace efektivně třídit, archivovat a v případě potřeby účinně využívat. Dozvíte se, jak se nenechat zahltit informacemi. Školení rozšiřuje obecnou informační gramotnost a je užitečné prakticky pro kohokoli.

Jak vytvořit účinný podnikatelský plán

Po absolvování kurzu byste mohli být schopni si vytvořit kvalitní podnikatelský plán. Dozvíte, co vše by měl plán obsahovat, jak můžete potřebné informace získat a jak je do plánu zapracovat. Součástí školení je i řada příkladů z praxe. Kurz je primárně určen pro začínající podnikatele. Cenné informace uslyší i podnikatelé, kteří po dosavadním neúspěchu chtějí lépe nastartovat své podnikání.

Jak budovat obchodní značku

V kurzu se dozvíte, jak vytvořit zajímavý obchodní název a jak z něho udělat skutečnou obchodní značku. Výklad o budování značky je doplněn řadou zajímavých případových studií. Kurz je primárně určen pro živnostníky, malé a střední podnikatele, kteří začínají podnikat s vizí, že ze stávajícího malého podnikání vybudují obchodní značku.

Jak budovat funkční internetový marketing

Předmětem kurzu je účinná propagace na internetu s pomocí reklamy, bloků, sociálních sítí a dalších prvků placené či komunitní komunikace. Školení je primárně určeno pracovníkům odpovědným za propagaci a prodej v on-line prostředí.

Vzdělávání se celoživotní proces
Poskytujeme praktické informace ve srozumitelné formě.

Související služby

›› Poradenství, konzultace a koučování

›› Dokumenty pro strategické rozhodování

›› Podnikatelský plán na klíč

›› Efektivní školení a školicí programy


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Konzultace a poradenství v referencích


ÚvodPoradenství › Vzdělávání a školení