Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Související služby

›› Psaní textů na objednávku

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Vytvoření názvu firmy

›› Vytvořit slogan

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Naše výzkumy a doporučení

›› Vytvoření vhodného názvu / jména firmy

›› Vytváříme marketingové texty

›› Ukázky úspěšných názvů

›› Propagace, reklama a zviditelnění


ÚvodPíšeme textyObchodní název › Kniha

Tvorba názvu firmy, služby, zboží

Účinný název firmy, tedy promyšlené jméno společnosti, na vás upozorňuje. Trefné označení výrobku nebo služby zvýrazňuje vaše přednosti. S názvem firmy či zboží, který zaujme, si vás vaši klienti, zákazníci i partneři snáze oblíbí. Dobrý obchodní název je prostě konkurenční výhoda. Proto je tvorba názvu tak důležitá a vyplatí se ji nepodceňovat.

Tvorba názvu na klíč versus výroba názvu svépomocí

Máte zájem o vytvoření názvu firmy nebo označení produktu? Rádi vám poskytneme naše služby, podepřené letitými zkušenostmi. Podle vašich kritérií pro vás vytvoříme sadu návrhů pro jméno firmy, název zboží nebo vaše služby. Kontaktujte nás pro další informace. Vyžádejte si vytvoření názvu.

Názvy firem pro nejrůznější klienty vytváříme už řadu let. V roce 2014 jsme naše zkušenosti setříili do ucelené tištěné publikace. Pokud se o vytváření firemních jmen chcete dozvědět více, kniha Jak vytvořit atraktivní obchodní název stojí určitě za přečtení. Bohatá a praktická publikace je k dostání v kamenných knihkupectvích i na internetu.

V mnoha ohledech je to unikátní a praktická publikace. Kniha řeší praktické otázky, s nimiž je tvorba názvů firem, vytváření jmen společností a tvorba různých označení pro výrobky a služby spojena. Zadavatelé si přečtou cenné rady k zadávání tvorby názvů. Příznivý ohlas kniha získala u čtenářů, kteří se o vytvoření obchodního názvu pokoušejí svépomocí. Díky knize se z vás stane schopný zadavatel nebo generátor názvu či jména firmy.

Kniha obsahuje také čtivý, poučný a inspirativní bonus: Medailonky více než 300 úspěšných názvů ze světa i z domova. Užitečnou publikaci si můžete za výhodnou cenu objednat například přímo na webu nakladatele.

Související články:


Výhodný nákup knihy Jak vytvořit obchodní název…