Zajišťujeme individuální výzkumné, redakční a konzultační služby ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Založeno 2001

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© ResearchWriter.cz / 2001–2023

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

ResearchWriter.cz Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Rešerše a psaní Copywriting abcRedakce.cz

Vítejte ve výzkumné a redakční kanceláři ResearchWriter.cz • Nabízíme ucelený redakční servis: Rešeršemi počínaje a popularizací konče. Ve změti informací najdeme klíčová data a zpracujeme je tak, že budou vyprávět souvislý příběh. Naším řemeslem je bádání, analýza a syntéza poznatků, schopnost akcentovat jejich praktickou hodnotu a následně je atraktivně prezentovat odborné i laické veřejnosti.

Kdo jsme…

V našem týmu ResearchWriter.cz působí badatelé, meta analytici, dokumentaristé lektoři i spisovatelé. Věříme v praktickou hodnotu historie. Díky nakumulovaným znalostem dřívějších generací nemusíme objevovat Ameriku. Těžíme z minulosti, hledíme do budoucnosti.


» Jaký je náš příběh a naše historie

» Nové knihy z nakladatelství NZB

» Výzkumy a články našeho týmu

» Exkurze, výlety a virtuální prohlídky

» Náš newsletter je zdarma

Reference

Pozitivní vyjádření chvály od spokojených klientů jsou důležitým ukazatelem naší spolehlivosti. Jsme zdravě hrdí na získaná doporučení.

» Rešerše, redakce atd…

Video materiály

Upoutávky na nejrůznější oborové aktivity naší redakce a také na produkty a služby našich klientů. Snažíme se zaujmout, pobavit, ale hlavně atraktivními cestami upozornit na zajímavé projekty.

» Sledujte naše videa